В Ірпінській школі №3 встановлюють нову вентиляційну систему

Багато років тому, під час капітального ремонту даху школи, були порушені внутрішні вентиляційні конструкції, і вже не одне покоління учнів відчували несправність витяжок із туалетних кімнат.

Анастасія Попсуй, в.о. Ірпінського міського голови:

«Скільки, я думаю, пам’ятають мешканці школу, стільки тут було проблем із запахами. Коли робили  капітальний ремонт багато років назад даху, просто необдумано взяли і замурували вентиляційні виходи.  Ми маємо робити якісь системні рішення для того, щоб цієї проблеми не було, і щоб у першу чергу діти і вчителі думали про навчальний процес, а не про те, комфортно чи не комфортно їм перебувати у приміщенні».

Директор школи каже, окрім того, що попередня система вентиляції була порушена технологічно, її складно було обслуговувати. Бо це була внутрішня конструкція, куди часто падали пташенята, і  доставати їх було дуже складно. Вдячний, що міськрада виділила гроші на встановлення зовнішньої витяжки. До неї під’єднають усі туалетні приміщення.

 Станіслав Федоров, директор Ірпінської ЗОШ №3:

«Дуже класно, що це саме зовнішня витяжка вона не йде в середині, тобто, якщо щось десь порушується, одразу оперативно можна вирішити це питання. Кожна туалетна кімната є автономною, встановлюється примусова вентиляторне витягуваня повітря . Плюс те, що передбачена конструкцією кімнати до 500 кубів повітря. У нас кімнати набагато менші, тому це ще покращить обмін свіжого повітря у самих туалетних кімнатах».

Водночас завершують ремонт ще однієї туалетної кімнати, яка не функціонувала усі попередні роки. Вслід за нею планують оновити й інші вбиральні.

Анастасія Попсуй, в.о. Ірпінського міського голови:

«Ірпінська міська рада за рахунок міського бюджету за останні роки комплексно вирішує багато питань, які стосуються комфорту перебування дітей у наших школах. І, мабуть, ми використовуємо найбільше бюджету саме на сферу освіти  для наших дітей з усіх міст київської області».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!