В Ірпінському академічному ліцеї відбувся день відкритих дверей

Кілька сотень батьків та дітей побували на дні відкритих дверей у новоствореному Ірпінському академічному ліцеї Національного університету біоресурсів та природокористування. Адміністрація закладу ознайомила майбутніх ліцеїстів із правилами зарахування, а батьки мали нагоду поставити усі цікаві їм запитання і почути відповіді на них.

Батьки майбутніх ліцеїстів:

«Перш за все очікуємо добре ставлення до дітей, зацікавлення якоюсь професією. В нашому суспільстві всі люди мають бути багатогранні, всі предмети — дуже важливі, але зацікавленість є на першому плані».

«Очень много денег тратим на репетиторов – украинский язык, математика и английский. И хотелось бы иметь результат. Хотелось бы более профильное обучение, где будет меньшее количество детей в классе и будет надана хорошая подготовка для учеников».

Академічний ліцей працюватиме вже з 1 вересня на базі Ірпінського економічного коледжу і зможе вмістити до 600 учнів. Свої заявки для вступу подали вже понад 350 дітей. Сьогодні приміщення закладу активно готують до початку навчального року.

Світлана Березинець, в.о. директора Ірпінського академічного ліцею:

«На сьогоднішній день ведуться ремонтні роботи, майже на 90% підготовлені аудиторії, вони потребують тільки косметичних робіт. Сама головна робота була – обладнання двох туалетних кімнат, ці роботи зараз ведуться».

Під час зустрічі, автор ідеї створення академічного ліцею в Ірпені, голова інвестиційної ради Володимир Карплюк зазначив, що має великі сподівання на цей освітній заклад. 

Володимир Карплюк, лідер команди «Нові обличчя», голова інвестиційної ради Ірпеня:

«Немає міста в Україні, яке б вклало в освіту більше, ніж Ірпінь. Ми створили Ліцей інноваційних технологій, ми добудували корпус сімнадцятої школи на 19 класів, ми добудували поверх другої школи, ми створили інфраструкні об’єкти у вигляді спортивних майданчиків у всіх школах, створили спецкласи у всіх школах. Ми добудовуємо третій і почали четвертий ДНЗ. Жодне місто в Україні не може дати такого результату.  Повірте мені, я переконаний, що через рік, через два ви побачите, що база цього навчального закладу буде одна з провідних в Україні, а можливо не тільки в Україні».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Фітнес-студія «Move Up» провела в Ірпені майстер-клас із зумби (відео)

Сьогодні, 16:13

Детальніше
Ірпінські волейболісти перемогли у ІІІ етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні, 12:12

Детальніше
Спортсмени «Kyiv region O-team» вибороли 13 нагород на чемпіонаті Києва зі спортивного орієнтування

Сьогодні, 10:40

Детальніше
Ірпінські спортсмени зайняли 2 загальнокомандне місце на Чемпіонаті Вінницької області з кікбоксингу ІСКА

Сьогодні, 08:45

Детальніше
У Бородянці навели лад навколо місцевого озера (відео)

14 Apr 10:21

Детальніше
Учні Ірпінського ліцею №2 перемогли в районному змаганні зі спортивного орієнтування (відео)

12 Apr 22:14

Детальніше
Травмованих бійців 114 бригади територіальної оборони лікують коні (відео)

12 Apr 20:09

Детальніше
Ірпінська команда здобула перемогу у змаганнях «Пліч-о-пліч» зі спортивного орієнтування (фото)

12 Apr 17:18

Детальніше
Всі новини
300x300