В Ірпінському будинку культури пройшов ювілейний творчий вечір Тетяни Савушкіної
27 Jan 14:17, 2020
У Центральному будинку культури Ірпеня на Київщині відбувся творчий вечір із нагоди 40-річчя викладацької роботи та ювілею Тетяни Савушкіної – викладачки Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. Михайла Вериківського. Про це повідомляється в сторінці закладу в соцмережі.
«Три години музики подарували всім присутнім гості свята: відомі музиканти, учні Тетяни Павлівни та сама іменинниця. Прозвучали прекрасні слова привітання від керівництва, друзів, рідних, учнів та їхніх батьків», – йдеться в повідомленні.
Ювілярку, зокрема, привітали очільниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк, директорка школи мистецтв Наталія Дидикіна, відомий композитор, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка Віктор Степурко, заслужена діячка мистецтв і заслужена артистка України Наталія Овсяннікова, директорка Немішаївської школи мистецтв Тетяна Разорьонова.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/01/83220773_10157788564487141_8616836463255879680_o-1024x739.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/01/83410124_10157788563152141_8811892106650976256_o-1024x746.jpg)
В Ірпінській дитячій школі мистецтв ім. Михайла Вериківського Тетяна Савушкіна працює більше 30 років. Півтора десятиліття була заступницею директора з навчально-виховної роботи. Концертувала з багатьма творчими колективами. Навчає дітей сольного співу. Викладач вищої категорії, викладач-методист.
Фото Світлани Шилової