Реклама

В Ірпінському музеї відкрилася велика виставка живопису Владислава Задворського (фото)

Photoeditorsdk Export (45)

В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка живопису художника-імпресіоніста Владислава Задворського «Творчий шлях». Експозиція налічує 107 полотен.

«Незважаючи на негоду, в музеї зібралося чимало шанувальників мистецтва — Ірпінь багатий на таланти і на поціновувачів культури. Начальник відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк високо оцінила творчість художника. Керівник навчальної художньої групи Університету третього віку Наталя Синишин ще до початку презентації провела для своїх студентів навчальну екскурсію по виставці. З позитивною оцінкою і мистецтвознавчим аналізом представлених робіт також виступили відомі художники і педагоги Віктор Медведєв, Євгенія Харгрі, Сергій Перехожук, Сергій Сморчков, Ірина Мезеря, фотохудожник, письменник і журналіст Володимир Коскін», — розповів на своїй сторінці у фейсбуці директор музею Анатолій Зборовський.

Він відзначив, що серед робіт, представлених на виставці, переважають ірпінські краєвиди й портрети ірпінців.

«Ірпінь надихає і потребує художньої галереї», — зауважив Анатолій Зборовський.

Виставка Владислава Задворського працюватиме в музеї протягом місяця. Як повідомила засновниця художньої школи класичного рисунку і живопису «Hurgri Art School» Євгенія Харґрі, після цього експозиція переїде в приміщення школи.

Фото Світлани Шилової

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама