Реклама

В ірпінському парку «Покровський» проведуть творчий вечір із нагоди Дня людей похилого віку

6403265591089b415541d9372b7ec88a

Сьогодні, 1 жовтня, в ірпінському парку «Покровський» відбудеться творчий вечір, приурочений до Дня людей похилого віку. Про це повідомила голова Ірпінської агенції розвитку Оксана Нечитайло.

«Друзі, з нагоди Дня людей похилого віку запрошуємо вас та ваших батьків на творчий вечір у парку «Покровський». Ми знаємо, що наша громада неймовірно творча. Наші мешканці не перестають дивувати нас своїми талантами: юними, професійними й зрілими. Запрошуємо мешканців та гостей міста поважного віку на виступ музичного тріо «Козачка» та до вільного мікрофону», — зазначила Оксана Нечитайло на своїй сторінці у фейсбуці.

У ході вечора всі творчі літні люди зможуть продемонструвати свої таланти: заспівати, прочитати вірші чи гуморески біля вільного мікрофону, а також узяти участь у виставці картин і творів декоративного мистецтва.

«Чекаємо вас усіх у парку «Покровський». Разом вшануємо досвід, працю та мудрість старшого покоління! Будемо раді бачити на імпровізованій сцені сміливих і творчих, адже точно знаю, що вас вистачає в Ірпені!» — наголосила очільниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

Початок вечора — о 16:00. 

На фото: вокальне тріо «Козачка» Національної філармонії України


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама