В Ірпінському регіоні 15 випускників шкіл і ліцею отримали золоті медалі

photoeditorsdk-export (9)

15 випускників шкіл Ірпінського регіону та Ірпінського ліцею інноваційних технологій отримали цього року золоті медалі. Загалом середні загальноосвітні заклади закінчили 468 учнів. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбуці перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин.

Він назвав усіх золотих медалістів. Це Таїсія Гахова, Данило Михайлов (СЗОШ №2), Поліна Затулко, Анна Захаренко (СЗОШ №12), Анастасія Овчаренко, Яна Попович (ЗОШ №13, Гостомель), Іван Білецький, Станіслав Богданенко, Вероніка Дяченко (ЗОШ №14, Гостомель), Григорій Устименко (ЗОШ №17), Ольга Коваленко (ЗОШ №18, Коцюбинське), Єлизавета Захарова (НВО «ІЛІТ — МАН»), Дар’я Головко, Ярослава Павловська, Наталія Шавловська (НВО «Освіта»).

«Ці учні довели, що завдяки сумлінній і наполегливій праці можна досягти вагомих результатів. За високі досягнення у навчанні всі вони заслужено отримали золоті медалі. Вітаю їх! Бажаю, щоби й надалі їхній життєвий запал не стихав ні на хвилину!» — написав Олександр Маркушин.

Також він привітав усіх випускників регіону. «Цього року 468 учнів з Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля та Коцюбинського успішно закінчили навчання і отримали атестати про повну загальну середню освіту. Всього їм найкращого у дорослому житті! Також дякую батькам та педагогам за терпеливість, мудрість і любов до дітей!» — наголосив перший заступник міського голови.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!