В Ірпінському ЦНАПі надаватимуть безкоштовні юридичні консультації студенти УДФСУ (відео)

Студенти-правники Університету фіскальної служби освоюють свої робочі місця в Ірпінському ЦНАПі. Відтепер вони щотижня надаватимуть тут безкоштовні юридичні консультації мешканцям Ірпінської громади.

Антон Монаєнко, в. о. ректора УДФСУ:   
«У межах Меморандуму, який ми підписали на початку лютого, це один із напрямів роботи, який ми запускаємо відсьогодні, і я сподіваюся на плідну співпрацю з Центром надання адміністративних послуг. Я думаю, разом ми досягнемо спільних позитивних результатів у нашій роботі».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Місто – за розвиток Університету, за підтримку, і я впевнений, що Університет – це єдина команда з містом. У цьому році ми повинні показати вже результат для нашої громади, для наших студентів, для викладачів – співпрацю».

Працюватимуть із громадою практиканти «Юридичної клініки». Це навчально-практичний центр, який діє при Університеті вже понад 15 років. Для консультацій обиратимуть лише тих студентів, які вже мають практичний досвід. Тому за якість послуг просять не хвилюватися.

Тетяна Шолкова, заступниця завідувача «Юридичної клініки» УДФСУ:
«Тим більше, що студенти не відразу віддають консультацію, а обов’язково їм дається тиждень на те, щоб вони підготувалися, звернулися до викладача, викладач обов’язково перевірить письмову консультацію, і тільки після перевірки викладача клієнт отримає свою консультацію».

Кирило, студент 3-го курсу УДФСУ: 
«Ми зовсім не переживаємо, тому що вже дуже багато консультацій провели. Кожного готові прийняти й кожному готові допомогти».

За консультаціями можна звертатися з будь-яких питань цивільного та адміністративного права – окрім кримінального, оскільки студенти не підпадають під дію закону, який захищав би їх від допиту слідства.

Тетяна Шолкова:
«Студенти ще здійснюють представництво клієнтів тільки в малозначних справах у судах або представництво клієнтів у державних органах за довіреністю».

Безкоштовні юридичні консультації надаватимуть в Ірпінському ЦНАПі щосереди з 8-ї до 12-ї години. Можна звертатися в порядку живої черги або ж записатися за телефоном (068)3633363.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!