В Ірпінській бібліотеці презентували каталог VI художнього пленеру «Намальований Ірпінь» (фото)
03 Dec 20:58, 2021
Сьогодні в Ірпінській міській бібліотеці презентували каталог VI Всеукраїнського художнього пленеру ім. В. Сидорука «Намальований Ірпінь», який був присвячений пам’яті ініціатора та співорганізатора ірпінських пленерів, заслуженого художника України Костянтина Могилевського. Участь у презентації взяли митці, міський голова Олександр Маркушин, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, керівниця відділу культури, національностей і релігій ІМР Євгенія Антонюк, донька Костянтина Могилевського Прасков’я Мельниченко.
Олександр Маркушин запевнив присутніх, що міська влада й надалі підтримуватиме художників та сприятиме проведенню в Ірпені творчих з’їздів майстрів образотворчого мистецтва, а також розповів про проєкт відкриття в місті артцентру.
Міський голова відзначив, що проведення в Ірпені художніх пленерів свого часу ініціювали Костянтин Могилевський і Володимир Карплюк. «Зараз Костянтина Могилевського уже немає разом із нами. Але є тепла пам’ять про нього та полотна, написані на його честь на цьому пленері та зібрані у презентованому каталозі. Переглянути його ви можете у Центральній міській бібліотеці чи Ірпінському краєзнавчому музеї», – зазначив Маркушин.
Володимиру Карплюку, як співзасновнику пленеру, вручили перший примірник нового каталогу «Намальованого Ірпеня». Також видання отримали автори робіт, які потрапили в каталог, та всі учасники презентації.
Картини, написані під час VI пленеру «Намальований Ірпінь», будуть експонуватися в бібліотеці до вівторка, 7 грудня.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/260465262_3265834360369730_8586741419276388846_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/263488866_3265833580369808_6608077558515382770_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/263358129_3265833857036447_2406012629210310330_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/263277523_3265835580369608_9142691098771194075_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/photoeditorsdk-export-2021-12-03T222558.418-1024x623.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/262123689_3265835610369605_1847313287747717006_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/262309664_3265834273703072_6050127873188012379_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/260384376_3265834593703040_3837487942259501336_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/263116255_3265835783702921_172212791082609825_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/262036613_3265834420369724_1406177738034806323_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/262765677_3265834777036355_8310236873962982725_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/262793416_3265835710369595_5745847458916523970_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/264238400_3265834650369701_8039161938804910963_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/261815995_3265834190369747_3817558338632174171_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/12/263601782_3265835493702950_2584271225777310770_n-1024x682.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!