В Ірпінській громаді почалася реалізація проєкту з запобігання домашньому насильству

_1611843129_613x322_3_0_nw

В Ірпені розпочав дію проєкт «Громада, вільна від насильства», який реалізовується в рамках співпраці Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та громадської організації «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID. Втілюють проєкт учасниці громадської ініціативи «Простір Безпеки». Про це йдеться в їхньому повідомленні, надісланому редакції ITV.

«”Простір Безпеки” – це 4 активні мешканки м. Ірпінь. Направлений проєкт на запобігання домашньому насильству в громаді. ГО “Ла Страда – Україна” опублікувала статистику звернень з приводу домашнього насильства з 01.03.22 по 30.11.22 і зазначила, що вже є випадки з використанням зброї. На жаль. Напевно, ви чули новину з Чернігівщини, де чоловік кинув гранату у свою жінку? Ми, як мешканки Ірпеня, дуже хочемо запобігти подібним випадкам», – зазначають учасниці ініціативи.

Вони виграли ґрант на проведення онлайн-тренінгу з запобігання домашньому насильству. Учасниками тренінгу стануть голови ОСББ, начальники ЖЕКів і керівники приватних обслуговуючих компаній та активні мешканці Ірпінської громади. Тренінг буде проведений для 150 осіб, завдяки яким інформацію зможуть отримати до 1000 осіб.

Крім того, проєкт передбачає виїзну роботу в селах громади та створення чат-бота.

Керівниця проєкту – психологиня Неля Тройчук (тел. 0505617092).


Підписуйтеся на
 Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!