3 червня в Ірпінському ліцеї №1 та Ірпінському ліцеї №2 стартували літні табори для дітей пільгових категорій. Про це повідомили в Ірпінській міській раді.
Наступні 14 днів учні 1-4 класів проведуть максимально продуктивно, адже кожен день в таборі передбачує безліч нових спортивних, розважальних, освітніх та патріотичних заходів.
![Photo 2024 06 04 16 31 27](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-04_16-31-27-1024x768.jpg)
До відвідування літнього табору «Веселка» в Ірпінському ліцеї №2 залучено 80 дітей з 4 ліцеїв Ірпінської громади, а табір «Атмосфера» Ірпінського ліцею №1 налічує 146 дітей.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!