В Ірпінській міській бібліотеці писатимуть Радіодиктант національної єдності

Photoeditorsdk Export 2021 11 09t091937.858

Сьогодні о 10:30 у приміщенні Ірпінської міської бібліотеки ім. М. Рильського охочі спільно писатимуть традиційний Радіодиктант національної єдності, присвячений Дню української писемності та мови. Про це повідомляє фейсбук-сторінка бібліотеки.

«Запрошуємо всіх бажаючих, які мають антиковідні сертифікати, взяти участь у написанні диктанту в читальному залі Ірпінської міської публічної бібліотеки при дотриманні всіх карантинних вимог. Беріть з собою свої знання, досвід, гарний настрій і долучайтеся разом з нами до акції!» – зазначається в повідомленні.

Автором тексту та читцем цьогорічного Радіодиктанту буде культовий український письменник Юрій Андрухович.

Трансляція диктанту відбудеться:

● по радіо — Українське радіо, Радіо Культура;

● по телебаченню — канал «UA: Перший», регіональне суспільне телебачення;

● в інтернеті — ютуб-канал та фейсбук-сторінка Українського радіо та Радіо Культура; фейсбук-сторінки каналу «UA: Перший» та регіональних філій Суспільного мовлення.

«Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00. Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку [email protected]. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть. Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета», – інформує сайт Українського радіо.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300