В Ірпінській міськраді вручили подяки представникам міжнародних благодійних організацій (фото)
17 Sep 19:16, 2022
Сьогодні в Ірпінській міськраді мер міста Олександр Маркушин і його перший заступник Андрій Кравчук вручили подяки керівникам і волонтерам міжнародних благодійних організацій і фондів, які під час війни надають допомогу мешканцям громади.
«Це саме ті люди, які, незважаючи на кілометри між нами, кинулися на допомогу Ірпінській громаді, щойно дізналися про наше горе», – наголосив Маркушин.
Подяки, зокрема, отримали представники благодійного фонду «Гудвілл», Міжнародної організації з міграції в Україні, Товариства Червоного Хреста України, БФ «Карітас – Київ», представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, «Royal Taste Company BV», «Rotary International Club», БФ «За мирне небо», «Fundacja Ukraina» (Польща), «International Medical Corps», «Medicos del Mundo», БФ «Пацієнти України», БФ «Впевненість України», «Germ. Amb. Cars Gmbh 7 Cо», ініціативи «Flowers for Hope».
«З більшістю із цих організація ми й зараз активно співпрацюємо. Вони допомагають нам із забезпеченням найнеобхіднішим людей, що опинилися у скруті, допомагають із облаштуванням безпечного простору в школах, допомагають із відбудовою нашого міста», – зазначив міський голова.
«Я хочу, щоб всі, хто допомагає нашій громаді, знали, що ми це дуже високо цінуємо! Для нас будь-яка допомога дуже важлива, і за це ми не втомимося дякувати ніколи!» – підкреслив Олександр Маркушин.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307112440_3488966301389867_5164308943633949111_n-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307086178_3488966254723205_383894423587345499_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307029835_3488966474723183_2475558568438601166_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307198586_3488967278056436_8613751447117593570_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307353908_3488966694723161_5795687505371267284_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307517793_3488967428056421_7739677077883255000_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307371836_3488966608056503_6029949338781229153_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307105332_3488967821389715_2553768363306844358_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307339384_3488967971389700_1084031345179890217_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307170864_3488972998055864_256677190285876710_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307117290_3488966198056544_9087293840554670732_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307126612_3488967604723070_4543366943755586241_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307098054_3488967634723067_5331351178084703100_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307729605_3488965904723240_43695490182254583_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307102819_3488969951389502_8418076957625355776_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307353918_3488969908056173_1209662499309861353_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307262845_3488969961389501_4289952112658696128_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307465772_3488966008056563_4575124720743798954_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307130951_3488970058056158_8683131869690493661_n-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307353918_3488967418056422_338115423622132988_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307158967_3488968208056343_6094652829322167289_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307303648_3488966088056555_8342226526438796762_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/307100100_3488972811389216_1939108789312999970_n-1024x683.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!