В Ірпінській міськраді вручили подяки представникам міжнародних благодійних організацій (фото)

Photoeditorsdk Export

Сьогодні в Ірпінській міськраді мер міста Олександр Маркушин і його перший заступник Андрій Кравчук вручили подяки керівникам і волонтерам міжнародних благодійних організацій і фондів, які під час війни надають допомогу мешканцям громади.

«Це саме ті люди, які, незважаючи на кілометри між нами, кинулися на допомогу Ірпінській громаді, щойно дізналися про наше горе», – наголосив Маркушин.

Подяки, зокрема, отримали представники благодійного фонду «Гудвілл», Міжнародної організації з міграції в Україні, Товариства Червоного Хреста України, БФ «Карітас – Київ», представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, «Royal Taste Company BV», «Rotary International Club», БФ «За мирне небо», «Fundacja Ukraina» (Польща), «International Medical Corps», «Medicos del Mundo», БФ «Пацієнти України», БФ «Впевненість України», «Germ. Amb. Cars Gmbh 7 Cо», ініціативи «Flowers for Hope».

«З більшістю із цих організація ми й зараз активно співпрацюємо. Вони допомагають нам із забезпеченням найнеобхіднішим людей, що опинилися у скруті, допомагають із облаштуванням безпечного простору в школах, допомагають із відбудовою нашого міста», – зазначив міський голова.

«Я хочу, щоб всі, хто допомагає нашій громаді, знали, що ми це дуже високо цінуємо! Для нас будь-яка допомога дуже важлива, і за це ми не втомимося дякувати ніколи!» – підкреслив Олександр Маркушин.


Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300