В Ірпінській школі №1 установили інноваційну систему оптимізації тепла (відео)

І тепліше, й економніше! В Ірпінській школі №1 уперше в місті встановили інноваційну автоматичну систему регулювання тепла. Поки що в якості експерименту. Розробники кажуть – лише в одній цій школі система допоможе зекономити до 400 тисяч гривень за опалювальний сезон. Адже за допомогою пристрою можна оптимізувати систему опалення і використовувати стільки тепла, скільки необхідно: в залежності від погоди, часу доби тощо.

Жанна Волокітіна, комерційна директорка ТОВ «НВП “Українські телекомунікаційні системи”»:
«За допомогою циркуляційного насоса ця система вирівнює температуру в приміщенні, за рахунок цього стає тепліше. А економніше – за рахунок того, що перекривається подача в деякі періоди, і теплоносій не використовується».

Пристрій дозволяє встановити економію тепла на різний заданий період. Якщо,  наприклад, задати режим економії на ніч, то за цей час температура в приміщенні знизиться непомітно – всього на 1–2 градуси – хоча тепло й не подається. По завершенню  режиму економії автоматично вмикається подача тепла, і приміщення миттєво нагрівається до відповідної температури.

Жанна Волокітіна:
«Це в нас безперебійник, який дозволяє системі, коли відключається електроенергія, не розморозитися. Він дозволяє заслонці бути в стані “відкрито”, і система працює, як звичайно, без економії».

Керувати оптимізатором системи опалення дуже зручно. Це можна робити з будь-якого місця і будь-якого пристрою, який підключається до інтернету: з телефону, комп’ютера, планшета тощо. Режим економії особливо вигідно вмикати на період вихідних чи канікул.

Cергій Канюра, начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Ірпінської міськради:
«У рамках економії бюджетних коштів, у рамках нинішніх умов, тих цін на газ, які виставляють для бюджетних установ газопостачальні компанії, даний пристрій оптимізує температурний режим у закладах і дійсно допоможе нам економити наші бюджетні кошти, кошти нашого міста».

Андрій Літвинов, депутат Ірпінської міськради від партії «Нові Обличчя»:
«Система встановлена безкоштовно для того, щоб ми її протестували й побачили за опалювальний період її ефективність. Ми проаналізуємо в кінці опалювального періоду, побачимо, скільки насправді зекономили, і після цього будемо робити висновки. Якщо все супер, то будемо такі системи встановлювати в усіх школах міста».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Іспанці вивчають потреби Ірпеня у його відновленні (відео)

01 лип 20:29

Детальніше
У Податковому університеті в Ірпені презентували фотовиставку «Розстріляна альма-матер» (відео)

01 лип 19:31

Детальніше
На Конгресі Європейської федерації мотоспорту в Бухаресті відкрилася виставка, яка розповідає про російське нашестя на Приірпіння (фото)

01 лип 18:09

Детальніше
Волонтерська ініціатива «Сміливі відновлювати» пропонує допомогу ірпінцям, у яких пошкоджене житло

01 лип 16:43

Детальніше
В Ірпінь приїхав «Кабінет на колесах», у якому перевіряють слух

01 лип 15:29

Детальніше
Від ракетного обстрілу на Одещині загинув член виконкому Коцюбинської селищної ради

01 лип 14:57

Детальніше
У понеділок у Приірпінні відключатимуть електроенергію

01 лип 13:52

Детальніше
Олександр Маркушин узяв участь у презентації Європейської спілки міст і регіонів для відбудови України

01 лип 11:49

Детальніше
Всі новини