В ірпінському дитсадку «Колібрі» облаштували ресурсну кімнату

photo_2023-02-16_11-48-13

Для успішного розвитку дітей з особливими освітніми потребами в ірпінському дитсадку «Колібрі» облаштували ресурсну кімнату. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич.

«На сьогоднішній день актуальним є питання інклюзивної освіти і це пов‘язано насамперед, з тим, що число дітей, які потребують корекційного супроводу неухильно збільшується в нашому регіоні. Щоб зробити навчання дітей з особливими освітніми потребами максимально доступним, було відкрито ресурсну кімнату», — зазначила Устич.

Ресурсна кімната — це окремий, спеціально облаштований простір для розвитку дитини та гармонізації її психоемоційного стану.

«Тут під наглядом педагогів або з їхньою допомогою, діти з особливими освітніми потребами набувають навичок самообслуговування, які допоможуть їм адаптуватись у соціумі. Основна цільова група — діти з особливими освітніми потребами, які перебувають на інклюзивному навчанні. А взагалі ця кімната в закладі буде корисною для усіх дітей», — також прокоментувала директорка Інклюзивно-ресурсного центру Ірпеня Діна Тимошенко-Ушакова.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!