В ірпінському дитячому садку №6 «Радість» проводиться капітальний ремонт санвузла в приміщенні однієї з груп. Про це повідомив депутат міської ради від партії «Нові Обличчя» Андрій Літвинов, який ініціював реконструкцію на прохання працівників і батьківського комітету дитсадка.
Ремонт розпочали у вихідний день, щоби провести демонтажні роботи за відсутності дітей.
«У мене суботній ранок розпочався з садочка ДНЗ №6, де почали ремонт старого санвузла в групі «Бджілочка». Не можемо виконувати такі роботи (з точки зору безпеки) у будні дні, тому будівельники працюють у вихідні», – розповів депутат на своїй сторінці у фейсбуці.
У приміщенні будуть замінені труби й сантехніка, встановлена нова плитка. За словами Андрія Літвинова, оновлення санвузла завершиться в найближчі дні.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/254980945_3101970916713435_635387618282986008_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/248256555_3101970883380105_6542706100589044492_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/photoeditorsdk-export-2021-11-15T173008.175-994x1024.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/254983463_3101970923380101_1921353042034352008_n-768x1024.jpg)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!