В ірпінському сквері Матері встановили камери відеоспостереження, «тривожну кнопку» й гучномовець

photoeditorsdk-export - 2021-08-31T130228.547

У відкритому в День Незалежності в Ірпені (Київщина) сквері Матері встановили камери відеоспостереження, пристрій для екстреного зв’язку з «Муніципальною вартою» і гучномовець для оповіщення людей та розмістили інформаційні матеріали щодо правил поведінки в зоні відпочинку. Про це інформує «Муніципальна варта».

«Оновлена територія площею майже один гектар, як і всі інші рекреаційні зони Ірпеня, перебуває під наглядом “Муніципальної варти”. При всіх входах і на території новоствореної рекреаційної зони встановлені таблички-нагадування правил цивілізованої поведінки, інформаційний стенд із витягами з Правил поведінки в рекреаційних зонах Ірпеня, кнопка екстреного зв’язку з “Муніципальною вартою”. Будь-яка людина, якій загрожує небезпека, яка стала свідком правопорушень, якій потрібна інформація чи яка потребує допомоги, може підійти до пристрою яскраво-помаранчевого кольору з написом «SOS» та інформаційною табличкою під ним і натиснути на кнопку. Виклик надійде на пульт “Муніципальної варти”, з вами на зв’язок вийде черговий і направить групу швидкого реагування, або, за потреби, інші служби – поліцію, медиків, рятувальників тощо. Кнопки екстреного зв’язку підключені до міської системи відеоспостереження, черговий має можливість не тільки спілкуватись, а й бачити, що відбувається навкруги. Всього в сквері Мами встановлено 10 камер відеоспостереження», – повідомляється на сторінці «Мунварти» в соцмережі.

У повідомленні зазначається, що «це перша зона відпочинку в Ірпені, обладнана рупорним гучномовцем для інформування та оповіщення населення».

Також у «Муніципальній варті» зауважили, що сквер Матері, як і всі інші рекреаційні зони міста, є територією, вільною від куріння та вживання алкоголю. «За куріння та розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, за порушення правил благоустрою міста передбачена відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення», – наголосили автори повідомлення.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Юні патріоти з Ірпеня збирають кошти для ЗСУ (відео)

11 сер 20:28

Детальніше
Володимир Карплюк очолив представництво Конфедерації будівельників України на Київщині (відео)

11 сер 19:49

Детальніше
Валерій Харчишин, Олександр Пономарьов і Коля Сєрга стали медіаамбасадорами Фонду відновлення Ірпеня

11 сер 18:26

Детальніше
Більш ніж у 30 будинках в Ірпені вже замінили пошкоджені вікна й двері, ще в 50 зроблять це до кінця місяця, – Маркушин (відео)

11 сер 17:16

Детальніше
Для мешканців санаторію «Дубки» й «Залізного містечка» в Ірпені організовують спортивні тренування  

11 сер 14:39

Детальніше
Абоненти Ірпіньводоканалу заборгували підприємству понад 35 млн грн

11 сер 12:47

Детальніше
Україна отримає додаткове фінансування для впровадження заходів із енергоефективності

11 сер 12:07

Детальніше
Українські військові обстрілюють ворога снарядами з написом «За Ірпінь» (відео)

11 сер 11:09

Детальніше
Всі новини