Реклама

В ірпінському сквері Матері встановили камери відеоспостереження, «тривожну кнопку» й гучномовець

Photoeditorsdk Export 2021 08 31t130228.547

У відкритому в День Незалежності в Ірпені (Київщина) сквері Матері встановили камери відеоспостереження, пристрій для екстреного зв’язку з «Муніципальною вартою» і гучномовець для оповіщення людей та розмістили інформаційні матеріали щодо правил поведінки в зоні відпочинку. Про це інформує «Муніципальна варта».

«Оновлена територія площею майже один гектар, як і всі інші рекреаційні зони Ірпеня, перебуває під наглядом «Муніципальної варти». При всіх входах і на території новоствореної рекреаційної зони встановлені таблички-нагадування правил цивілізованої поведінки, інформаційний стенд із витягами з Правил поведінки в рекреаційних зонах Ірпеня, кнопка екстреного зв’язку з «Муніципальною вартою». Будь-яка людина, якій загрожує небезпека, яка стала свідком правопорушень, якій потрібна інформація чи яка потребує допомоги, може підійти до пристрою яскраво-помаранчевого кольору з написом «SOS» та інформаційною табличкою під ним і натиснути на кнопку. Виклик надійде на пульт «Муніципальної варти», з вами на зв’язок вийде черговий і направить групу швидкого реагування, або, за потреби, інші служби – поліцію, медиків, рятувальників тощо. Кнопки екстреного зв’язку підключені до міської системи відеоспостереження, черговий має можливість не тільки спілкуватись, а й бачити, що відбувається навкруги. Всього в сквері Мами встановлено 10 камер відеоспостереження», – повідомляється на сторінці «Мунварти» в соцмережі.

У повідомленні зазначається, що «це перша зона відпочинку в Ірпені, обладнана рупорним гучномовцем для інформування та оповіщення населення».

Також у «Муніципальній варті» зауважили, що сквер Матері, як і всі інші рекреаційні зони міста, є територією, вільною від куріння та вживання алкоголю. «За куріння та розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, за порушення правил благоустрою міста передбачена відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення», – наголосили автори повідомлення.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Учасниці ГО «Берегині з Ірпеня» оголосили благодійний збір на маскувальні сітки

20 May 16:10

Детальніше
Як військовозобовʼязаним в Ірпінській громаді можна оновити облікові дані

20 May 15:24

Детальніше
Із допомогою благодійників у Ірпені відбудували ще один багатоквартирний будинок (відео)

20 May 15:09

Детальніше
Волонтерка Олеся Василець допомагає військовим ЗСУ на Харківщині

20 May 11:29

Детальніше
Команда «Ірпінь-Молодість» стала срібним призером турніру з волейболу, присвяченого памʼяті загиблих захисників України (фото)

20 May 10:08

Детальніше
Освітянин з Ірпеня став дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024»

19 May 14:00

Детальніше
В Ірпені відбувся творчий вечір голови Національної спілки письменників Михайла Сидоржевського (фото)

18 May 23:10

Детальніше
На вул. Василя Стуса в Ірпені відновили п'ятиповерхівку (фото)

17 May 22:50

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама