В Ірпінському центрі первинної медико-санітарної допомоги – нові лікарі
05 Aug 09:56, 2022
У двох амбулаторіях Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги приступили до роботи троє нових лікарів. Про це повідомляється у фейсбук-групі «Сімейний лікар. Ірпінь».
Зокрема, колектив амбулаторії №1 (м. Ірпінь, вул. Садова, 38) поповнили сімейна лікарка Ярослава Павлюченко та педіатр Валентина Коваленко. Записатися до них на прийом можна за номерами телефонів (04597)95201 та (050)3779252.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/photoeditorsdk-export-11.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/photoeditorsdk-export-1-5-809x1024.png)
У Михайлівсько-Рубежівській амбулаторії почав працювати сімейний лікар Сергій Селіванов. Телефони для запису на прийом – (04597)95209 і (099)0410379.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/photoeditorsdk-export-2-5.png)
Щоб укласти декларацію з лікарем, необхідно відвідати амбулаторію, маючи при собі паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та телефон.
Нагадаємо, в амбулаторіях Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги продовжується кампанія вакцинації проти COVID-19.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння та Київщини!