В Ірпінському ЦНАПі продовжують безкоштовно консультувати нотаріуси

Photo 2023 04 06 16 19 44

В Центрі надання адміністративних послуг в Ірпені фахові нотаріуси продовжують надавати безкоштовні консультації мешканцям громади. Сьогодні з людьми працювала Марина Кінащук, яка має 27 років досвіду роботи у цій сфері.

«Це відбувається в рамках підписаного у лютому Меморандуму про співпрацю між Ірпінською міською радою, Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції та Відділенням Нотаріальної палати України в Київській області», — розповів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Щоб отримати безкоштовну консультацію з приводу оформлення спадщини, дарування нерухомого майна, складання заповіту, роз’яснення щодо порядку відчуження нерухомого майна, відновлення втрачених документів тощо, потрібно записатися на прийом до нотаріуса. Для цього треба звернутися на рецепцію у ЦНАПі (вул. Шевченка, 2а) або надіслати запит у довільній формі на електронну пошту [email protected].

«Також нагадую про роботу Гарячої лінії Ірпінського міського голови, куди ви можете звертатися з будь-яких питань, що стосуються Ірпінської громади. Телефонуйте 0800 335 191», — зауважив Олександр Маркушин.

Графік роботи Гарячої лінії: з понеділка до п’ятниці, з 08:00 до 17:00. З 12:00 до 13:00 – перерва.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300