В амбулаторіях Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги приступили до роботи нові лікарі. Про це повідомляється у фейсбук-групі «Сімейний лікар. Ірпінь».
«Раді повідомити, що у нашому закладі з’являються нові лікарі, а отже у вас є можливість укласти декларацію, щоб отримувати первинну медичну допомогу», – зазначається в дописі Центру.
Зокрема, в амбулаторії №6 (вул. Ветеранів Афганістану,18-А) почала працювати сімейна лікарка Тетяна Єпіфанова, а в амбулаторії N7 (вул. Університетська, 2-Л/1) – терапевтка Тетяна Дорохова.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311724528_534637822002843_1835701717160029201_n-833x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/313346253_538237791642846_1333904802733947162_n-660x1024.jpg)
Для укладання декларації необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!