В ірпінських школах розпочинається демонтаж і заміна пошкоджених вікон. Зокрема, такі роботи вже тривають у школі №1 і незабаром мають стартувати в ліцеї №3.
«На території Ірпінської міської територіальної громади російські окупанти безжалісно і цинічно знищували дитячі садочки і школи. Заклади освіти громади починають потихеньку оговтуватися та відновлюватися після жахливих бомбардувань та обстрілів окупантів, які нещадно і цілеспрямовано руйнували інфраструктуру системи освіти. Пошкоджень зазнали практично усі школи та дитячі садочки. Від прямих потраплянь та вибухової хвилі зруйновано до 70 відсотків вікон, які потребують відновлення. В Ірпінській СЗОШ №1 вже третій день поспіль працюють на волонтерських засадах представники ТОВ «Компанія Вікна-Стар», які взялися за демонтаж пошкоджених вікон, прибирання скла, тимчасове закриття віконних рам плівкою і, в подальшому, встановлення нових склопакетів», – розповідається на сайті міського управління освіти і науки.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/278148848_479992243911850_4478259959016572901_n-1024x768-1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/278221942_479992103911864_7744217313403054820_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/278189998_479992197245188_2442053656733696265_n-1024x768-1.jpg)
Як повідомив директор Ірпінського ліцею №3 Станіслав Федоров, цей освітній заклад уже теж підготували до встановлення нових вікон.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!