Реклама

В Ірпінський ліцей № 2 завітав Посол Туреччини в Україні (відео)

Словами вдячності учні Ірпінського ліцею №2 зустріли у стінах шкільного укриття Посла Туреччини в Україні Ягмура Ахмета Гульдере. Саме за сприяння пана Ягмура та компанії «LC Waikiki Ukraine» вдалося реставрувати пошкоджені прильотами шкільні коридори, відремонтувати дах та понівечений третій поверх навчального закладу.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Найголовнішою мрією після того, як ми захистили Ірпінь, це було повернення наших дітей. Я хочу від себе, від нашої управлінської команди, від всієї територіальної громади і нашого ліцею №2 подякувати за ту допомогу, яку Посольство Туреччини надає місту-герою Ірпінь. Дякуємо!».

Ягмур Ахмет Гульдере, Надзвичайний і Повноважний Посол республіки Туреччина в Україні:

«Як кажуть, друг пізнається в біді. Школи, дитсадочки, університети ремонтували разом. Наші дружба, братство це назавжди».

Окрім укриття та відновленого шкільного простору, мер Ірпеня Олександр Маркушин показав гостям відбудовану фактично з нуля їдальню. Вона відновлюється за кошти міського бюджету. Роботи розпочалися на початку липня, а вже у березні вона має повноцінно запрацювати. Пан Ягмур пообіцяв шукати можливості, щоб окрім вже зробленого, допомогти із кухонним обладнанням.

Ягмур Ахмет Гульдере, Надзвичайний і Повноважний Посол республіки Туреччина в Україні:

«В Україні є такі турецькі компанії, які можуть забезпечити деяке обладнання для кухні цієї школи. Тому, коли пан мер розповів, які залишилися потреби, я подумав, що це може бути під силу й нам і ми зможемо спільно щось організувати. Сподіваюся, що все вийде».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама