Реклама

У Києві відбудеться прем’єра мистецького проекту за участю ірпінської поетеси. Анонс

анонсСадзримий

13 травня в Арт-центрі ім. Івана Козловського Національної оперети України відбудеться вечір української музики і поезії «Сад зримий і незримий».

«Ростіть нові сади… бо долі не знайти на всій планеті кращої, ніж бути серед тих, хто дав початок саду» – це своєрідний лейтмотив як концерту, так і самого всеукраїнського проекту «Сад зримий і незримий», який обов’язково залишить у душах слухачів свої зерна, проросте і дасть прекрасні й нетлінні плоди.

У програмі беруть участь молоді талановиті митці, які гармонійно поєднали традиції української пісенної лірики з глибоким філософським поетичним словом сучасної літератури – лауреат міжнародних конкурсів, запрошений соліст європейських театрів Євгеній Гунько, поет, лауреат Всеукраїнської премії ім. Г. Тютюнника, одна з наймолодших номінанток на Національну премію ім. Тараса Шевченка, член НСПУ Юлія Бережко-Камінська та піаніст Арсен Яковенко.

Програма «Сад зримий і незримий» стала своєрідним продовженням унікального однойменного Всеукраїнського літературно-садівничого проекту, започаткованого Юлією Бережко-Камінською та академіком, лауреатом премії ім. Л.П. Симиренка НАН України, заслуженим діячем науки і техніки АРК, член НСПУ Петром Вольвачем.

Мистецькому проекту передувала знакова подія – заснування в Ірпені (Київська обл.) у квітні цього року плодового саду на території Будинку творчості письменників, а завершальним акордом має стати вихід книги поезій, присвячених саду, сучасних українських авторів.

Літературно-музична програма «Сад зримий і незримий» побудована на основі одного із найпотужніших світових і зокрема, українських символів – Саду, який виступає як образ ідеального світу, як утрачений і знайдений рай, а також упорядковане, облагороджене людиною життя. До цього автори проекту вплітають і символіку циклічності людського життя, наповненого зростанням, коханням, визріванням і часом відходу у зимні сни.

Живу, сучасну і глибоку поезію молодої поетеси Юлії Бережко-Камінської в авторському виконанні влучно доповнюють улюблені українським народом хіти-романси, які представить яскравий і зрілий співак Євгеній Гунько, і підсилить фортепіанними творами Арсеній Яковенко. Художнім керівником проекту є режисер Тетяна ЗОЗУЛЯ.

Адреса центру: м. Київ, вул. Хрещатик, 50-Б.

Більше інформації та замовлення квитків — за телефоном: +380 44 223-02-83, +380 50 77 111 97.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама