В спортзалі коцюбинської школи встановлюють енергоефективні вікна – Сергій Даніш
29 Mar 10:19, 2019
«Активно триває заміна вікон у малому спортзалі школи №18. Старі та трухляві міняють на сучасні енергоефективні. За два дні замінили три із шести великих вікон», — повідомляє в.о. Коцюбинського селищного голови Сергій Даніш.
Він також зазначив, що оновили вікна й у роздягальнях зали, а цього року у школі №18 ще заплановано локальний ремонт покрівлі, капітальний ремонт двох туалетів та встановлення перегородок у всіх туалетах школи.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/03/Danish_foto.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/03/Foto2.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/03/foto-3.jpg)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!