Валерій Харчишин запустив YouTube-канал про відбудову житла біля Ірпеня

Image 1 3

Лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин запустив YouTube-канал про відбудову житла біля Ірпеня. На початку повномасштабного вторгнення будинок родини музиканта зруйнувала російська ракета. Нещодавно його діти повернулися в Україну, тому музикант почав відбудову житла для них – саме це і візуалізує артист у першому сезоні проєкту.

Перші п’ять випусків вже доступні до перегляду на YouTube-каналі «Харчишин БУДУЄ». 

Мета проєкту – розповісти, що робити, якщо ваше житло зруйноване внаслідок бойових дій. Валерій на власному досвіді демонструє в Гостомелі на Приірпінні, як побудувати нове житло, маючи мінімальний бюджет. Друга мета проєкту благодійна – збирати кошти на відбудову цивільного житла, зруйнованого під час російсько-української війни.

Перша родина, якій планує допомогти цим проєктом музикант разом з фондом Natalia Kovalenko Foundation – багатодітна сім’я військовослужбовця. Наразі Юлії Гавриленко тісниться у маленькому вагончику разом з трьома дітьми та своїм батьком, поки її чоловік захищає країну. Для відбудови житла необхідно зібрати 2,5 мільйони гривень. Допомогти та ознайомитися з історією родини Юлії ви можете за посиланням.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300