Важкопоранений боєць, якому лікарі давали невтішні прогнози, піднявся на Говерлу (відео)

«Діма, що ти скажеш, як твій підйом?» — «Супер! Слава Україні!» — «Героям слава! Важко було?» — «Та ні!»

Це Дмитро Трібой, ветеран АТО. У 2017 році він отримав кульове поранення в ліву півкулю головного мозку. Коли лежав у комі, лікарі давали невтішні прогнози. А днями він разом із фахівцями реабілітаційного центру «Next Step Ukraine» піднявся на Говерлу. Той самий Дмитро.

Юлія Сташків, директор благодійного фонду «Відродження захисників України»:
«Діма в нас проходить реабілітацію вже півтора року, і він дуже часто згадував хлопцям на тренуваннях, в інтерв’ю, що в нього є мрія — потрапити на Говерлу. Наші хлопці — фізичні терапевти — вирішили здійснити його мрію, і в минулі вихідні він потрапив на гору».

Зупинятися на досягнутому Дмитро не збирається ні на хвилину. Залюбки розповідає про свої враження. Хоча говорити йому й досі складно.

Дмитро Трібой, ветеран АТО:
«Говерла — супер! Важко, але з палицею… Відчуття, адреналін клас!»

Після кульового поранення Дмитро взагалі не міг розмовляти. Але зусиллями лікарів потроху заговорив. Навіть жартує з цього приводу, коли займається з логопедом. Адже за освітою він сам — психолог-логопед. Тому розуміється на тонкощах і наполегливо працює над собою.

Микола Свищ, фізичний терапевт РЦ «Next Step Ukraine»:
«Упродовж усієї реабілітації Дмитро залишається позитивним хорошим парубком. За будь-яких обставин завжди заняття проходять зі сміхом, із жартами, завжди він готовий до роботи, тому ми завжди показували хороший позитивний рівень».

Сьогодні в ірпінському центрі «Next Step Ukraine» проходять реабілітацію на безоплатній основі 12 військовослужбовців із різних куточків України. Їхня жага до життя та нових перемог справді в