Відбудову Ірпеня юридично супроводжуватимуть дві правові громадські організації (відео)

Щоб все було максимально прозоро та юридично правильно, а відтак якісно і швидко. З такою метою організації «Правосвідомі» та «Юридичний штаб України» зголосилися надавати безкоштовний юридичний супровід проєктів з відновлення Ірпеня. Меморандум про співпрацю підписали голови громадських організацій Юлія Соловйова, Марина Саєнко та мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Ми хочемо показати громаді, що все прозоро, все чесно. Адже все відбувається за ініціативою міської ради і за ініціативою, звичайно, наших мешканців, ОСББ та управляючих компаній. Це все стосується відбудови нашого міста-героя Ірпінь».

Для цих громадських організацій такий досвід роботи у напрямку відбудови міста буде першим. Кажуть, у майбутньому планують долучитися до проєктів відбудови всієї України.

Юлія Соловйова, голова ГО «Юридичний штаб України»:

«Цей меморандум дасть можливість долучитися безпосередньо до відбудови Ірпеня і також закладе фундамент, можливо, для того, щоб ми могли реалізовувати такі ж проєкти у рамках інших міст».

Свою співпрацю з Ірпенем «Правосвідомі» та «Юрштаб» починають із правової роботи у рамках проєкту з відродження міста «Irpin Reconstruction Summit».

Аліна Савенок, асистентка проєктної менеджерки «Irpin Reconstruction Summit»:

«Для проєкту «Irpin Reconstruction Summit» дуже важливо, щоб усі наші напрацювання, щоб усі наші співпраці були підкріплені обов’язково юридичним шляхом і нам дуже цінно, що до нас приєдналися такі команди як «Юрштаб» та «Правосвідомі», які будуть повністю юридично супроводжувати наш проєкт».

Порядок з документами, який забезпечуватимуть ці організації є найважливішою складовою інвестиційної привабливості для потенційних донорів.

Марина Саєнко, голова ГО «Правосвідомі»:

«Ми допомагаємо зробити максимально прозорими правила взаємодії інвесторів, донорів, будь-яких благодійників з Ірпінською територіальною громадою. Щоб всі проєкти відновлення, відбудови були сучасними, комфортними і все було для людей».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!