Відбудову мосту через річку Ірпінь в Гостомелі планують завершити до кінця року

2022 04 14 D03d6ac6304e0ad2

У Гостомелі тривають роботи з відбудови мосту через річку Ірпінь. Лівий проїзд переправи будують фактично «з нуля», правий – капітально ремонтують. Наразі для облаштування лівого проїзду вже встановлено 24 буронабивні палі. Про це розповів перший заступник Голови Державного агентства автомобільних доріг Андрій Івко.

Протяжність мосту через річку Ірпінь в Гостомелі 138 метрів. Його було зруйновано під час активних бойових дій в регіоні. Після звільнення Київщини від окупантів поруч із мостом було зведено дві тимчасові переправи.

«Відновлення повноцінного руху пасажирського і вантажного транспорту є пріоритетом для дорожників сьогодні. В першу чергу йдеться про відбудову мостів на трасах, де після деокупації регіону ми забезпечили проїзд, побудувавши тимчасові переправи. У пріоритеті – мости на дорогах міжнародного значення, що є ключовими артеріями країни. На трасі М-07 Київ – Ковель – Ягодин, яка веде з Києва до кордону з Республікою Польща, у Київській області капітально відбудовуємо два мости: через річки Ірпінь та Здвиж», — зазначає Івко.

За його словами, капітальне відновлення цих споруд допоможе налагодити стале транспортне сполучення та пришвидшити логістику на захід країни, а роботи на обох мостах планують завершити до кінця цього року.

Нагадаємо, також триває будівництво нового мосту через річку Ірпінь в Романівці. На якому етапі зараз будівництво нового романівського моста, показав інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!