В Ірпені відновив роботу дитсадок «Казка» (фото)

319543133_2593260607478075_5513828562000369410_n

В ірпінському мікрорайоні СМУ відновив роботу дитячий садок «Казка». Сьогодні міський голова Олександр Маркушин вручив подяки представникам організацій, які допомогли відремонтувати приміщення та облаштувати укриття.  

«Під час бойових дій цей заклад був дуже пошкоджений – на 70% була зруйнована покрівля, на 90% – вікна, двері, вхідні групи. Але завдяки великій роботі, проробленій нашою командою, та допомозі благодійників про ці руйнації вже майже нічого не нагадує», – написав мер на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, для нього «було великою честю сьогодні потиснути руки представникам організацій, завдяки яким наші діти змогли повернутися у свою рідну “Казку”».

«Німецький благодійний фонд “Future for children” (“Майбутнє для дітей”) взяв на себе відновлення даху, вікон, дверей та косметичний ремонт приміщення всередині. А компанія “LC WAIKIKI Україна” допомогла облаштувати затишне укриття, без якого зараз неможливе функціонування освітнього закладу. Тобто ці дві організації допомогли нам відновити дитсадок, не використовуючи кошти з міського, обласного і державного бюджетів! Щиро їм за це дякую від імені всієї нашої громади!» – зазначив міський голова.  

«До речі, ми зараз працюємо над тим, щоб усі котельні та освітні заклади міста були забезпечені дизельними генераторами, тож в школах і дитсадках буде завжди тепло і світло. Спасибі усім, хто нам в цьому допомагає. А якщо хтось хоче долучитися до підтримки Ірпінської громади і надати нам генератори, пишіть мені. Це буде для нас неймовірна допомога!» – додав Олександр Маркушин.


Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!