Віолетта Дворнікова закликала ірпінців підтримати референдум про заборону продажу сільськогосподарської землі (відео)

Photoeditorsdk Export 2021 05 13t111818.391

На сьогоднішній сесії Ірпінської міської ради депутатка від ВО «Батьківщина» Віолетта Дворнікова закликала громаду підтримати ініціативу щодо проведення всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі.

«Рівно місяц тому команда Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» за ініціативою голови партії Юлії Тимошенко ініціювала всеукраїнський референдум із 5 питань: заборона продажу сільськогосподарської землі, заборона продажу стратегічної власності України, заборона грального бізнесу, заборона марихуани, спрямування дешевого українського газу для потреб населення. Першим на референдум винесли питання захисту землі. Команда «Батьківщини» об’єдналася з фермерами, селянами й землевласниками, щоб разом ініціювати референдум за народною ініціативою, на який буде винесено питання заборони продажу сільськогосподарської землі. Всі охочі долучитися до референдуму вже сьогодні мають можливість подзвонити на гарячу телефонну лінію 0-800-30-2019, і кожен зможе отримати всю інформацію та приєднатися до ініціативної групи з організації всенародного опитування», – зазначила Дворнікова.

Вона підкреслила, що референдум – «це не просто шанс відстояти нашу землю, це шанс захистити наше майбутнє та зберегти нашу країну».

«Ірпінь – наша батьківщина. Тож долучайтеся до проєкту», – закликала депутатка.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300