Володимир Карплюк подав документи до ЦВК для участі у виборах. Фото

ЦВК_фото

Володимир Карплюк, лідер команди «Нові обличчя», сьогодні подав свої документи  до Центральної виборчої комісії України для реєстрації його кандидатом у народні депутати України на позачергових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня цього року.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні подав документи до ЦВК на реєстрацію кандидатом у народні депутати на виборах, які відбудуться 21 липня цього року. Буду балотуватися по 95 виборному округу: це Ірпінь, Гостомель, Боярка, Вишневе, Коцюбинське, частина Києво-Святошинського району. Нові обличчя повинні бути в новій Верховній Раді. Дякую друзям, команді, однодумцям за підтримку і довіру!», — написав Карплюк та зауважив, що подарував працівникам ЦВК збірку віршів «Римований Ірпінь».

Як відомо, нещодавно Володимир Карплюк, лідер команди «Нові обличчя», офіційно заявив про висунення своєї кандидатури по 95-му виборчому округу на позачергових виборах до Верховної Ради України, які відбудуться 21 липня 2019 року.

«Римований Ірпінь» — збірка поезії, яку видано та презентовано восени 2018 року в рамках третього художнього пленеру “Намальований Ірпінь”. До збірки увійшли вірші українських письменників з книги “Поїзди гудуть за Ірпінню”, а також вірші сучасних поетів України, присвячені Ірпеню та місцевому Будинку творчості письменників.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!