Реклама

Володимир Карплюк поділився подробицями проєкту нової школи мистецтв в Ірпені

Володимир Карплюк поділився подробицями проєкту нової школи мистецтв в Ірпені

Засновник Irpin Reconstruction Summit та голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк поділився новими деталями плану будівництва нового приміщення для дитячої школи мистецтв в Ірпені.

«Наше завдання — після відбудови житлової інфраструктури Ірпеня зробити кращу школу мистецтв в Україні», — написав Володимир Карплюк.

У новій школі мистецтв планують створити музичний музей з інтерактивними експонатами та з музичними інструментами, які будуть створені у різних формах і розмірах. На візуалізаціях, якими поділився Володимир Карплюк, видно величезну гітару та піаніно на підлозі.

Інтер’єр концертної зали школи буде створено за мотивами лісу. Відчуття присутності на природі підсилюватиме дизайн у зелених та коричневих кольорах, природна акустика і вікно, яке пускатиме у залу природне світло.

«Крісла зеленуватого відтінку нагадують траву та кущі; вертикальні дерев’яні ламелі— дерева, що розчиняються вгорі; а завершують композицію світильника під склепінням, які імітують зоряне небо», — зазначають у IRS. 

Ідея створити нову школу мистецтв зародилася ще до війни. Вже тоді почали створювати перші проєкти, але процес зупинився через початок повномасштабного вторгнення росії в Україну. Проте вже у березні 2023 року ідею відродили і за підтримки Інвестиційної ради Ірпеня розпочали створювати принципово новий, сучасний проєкт закладу початкової мистецької освіти для мешканців Ірпінської громади.

«Ірпінські діти — це неймовірні таланти, які завдяки мистецькій освіті зроблять вагомий внесок у світову культуру. І для цього потрібно створити необхідні умови. Це зробить Ірпінь не лише столицею літератури, а й столицею українського мистецтва», — наголосив Володимир Карплюк.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Зараз не час для політичних ігор та зведення особистих рахунків ціною міста — секретар Ірпінської міськради Анжела Макеєва

18 Jul 18:34

Детальніше
Всі новини