Реклама

Володимир Карплюк презентував План відновлення Ірпінської громади

Photo 2023 05 16 15 26 39

Голова Інвестиційної ради Ірпеня, засновник проєкту Irpin Reconstruction Summit Володимир Карплюк презентував «План відновлення Ірпінської громади на 2022-2033 роки». Це відбулося сьогодні у Києві на форумі-практикумі «Відбудова в дії».

За його словами, у документі описаний аналіз та стан руйнувань громади, наведені чіткі цифри з конкретним переліком адрес будинків, кількістю мешканців та вартістю реконструкції, представлені проєкти відбудови соціальних об’єктів та інвестиційний план.

«Ми почали працювати над цим Планом влітку минулого року разом із командою проєкту Irpin Reconstruction Summit та Ірпінською міською радою. Потім до нас долучилися більше сотні українських архітекторів та дизайнерів, які відгукнулися допомогти Ірпеню на волонтерських засадах. Далі, здолавши шлях у тисячі листів та перемовин, до цієї історії ми залучили іноземних фахівців і провідні світові архітектурні компанії. І вже на сьогодні нашими партнерами є найбільша американська архітектурна компанія «Gensler», італійські «Green Building Council Italia», Fondazione «Terre des Hommes», «Stefano Boeri Architetti», чилійська «Though, Integral Infrastructure and Urban Planning Solutions» та нідерландська «Hiroki Masura MASA architects»», — розповів Володимир Карплюк.

Також екс-мер Ірпеня пояснив, для чого потрібен План відбудови громади.

«По-перше, щоб не збитися з чіткого курсу і не відволікатися на те, що не принесе користі. Це, скажімо, як інструкція до побутової техніки. Щоб пристрій працював довго і надійно, потрібно дотримуватися інструкції. Звісно, можна й експериментувати, але тоді ти ніколи не знаєш, що буде потім. А ризикувати долями тисяч мешканців Ірпінської громади ми не маємо права!», — наголосив Карплюк.

Крім того, Володимир Карплюк назвав «План відновлення Ірпінської громади на 2022-2033 роки» «знаком якості» серйозних намірів управлінської команди Ірпеня для інвесторів і донорів.

«Саме такий чіткий, конструктивний і до деталей продуманий підхід до відбудови зруйнованих сіл і міст України ми вважаємо оптимальним і правильним. Готові ділитися досвідом і з іншими постраждалими громадами», — додав Карплюк.

Ознайомитися із «Планом відновлення Ірпінської громади на 2022-2033 роки» можна за посиланням.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама