Реклама

Володимир Карплюк презентував свою відеопрограму «Ірпінь Розумний»

Photoeditorsdk Export 2019 09 16t204555.678

Лідер партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк представив на своїй сторінці у Facеbook власну відеопрограму під назвою «Ірпінь Розумний».

«Презентую громаді та громадськості свою авторську програму «Ірпінь Розумний». Мета програми – розповісти правду про спроби політиків та олігархів «нагнути» Ірпінь і змусити мою команду платити данину. Нас не зламали, і я розповім, як це відбувалося. Розповім, чому активісти в Ірпені є фігурантами корупційних скандалів, хто на кого працює і хто кому й за що дає гроші в нашому місті», – зазначив політик.

Дії опонентів «Нових облич» він порівняв із методами російського агресора. «Вони зомбують населення через проплачені засоби масової інформації, потихеньку готуючи його до потрібного їм результату. Вони, використовуючи газети, журнали і телебачення, обманюють людей, нав’язуючи їм свою позицію», – наголосив Карплюк.

За його словами, «Ірпінь Розумний» – це «програма для тих, хто вміє і хоче думати».

«Ми з вами розберемося, хто саме хоче повернути старі корупційні схеми, які існували в місті до того моменту, як до нього прийшла управляти команда «Нових облич», – запевнив Володимир Карплюк.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама