Реклама

Володимир Карплюк: Традиційно вибори починаються з оголошення мені підозри (відео)

Photoeditorsdk Export (10)

Лідер партії «Нові Обличчя», голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк заявив, що на початку виборчої кампанії прокуратура вже традиційно оголосила йому підозру. Про це йдеться в повідомленні політика на його сторінці у фейсбуці та на телеграм-каналі.

«Традиційно всі вибори, у яких я беру участь, починаються з оголошення мені підозри з боку правоохоронців. Перед парламентськими виборами проти мене воював особисто Генпрокурор Юрій Луценко. Тепер мене вирішив «замочити» один «народний»», — зазначив Карплюк.

«Цього разу, оскільки я вже давно не міський голова, вони не могли придумати нічого іншого, ніж справа 2017 року щодо вулиці Підгірної. Намагаються довести, що ми, асфальтуючи її, вкрали якісь кошти. Але я хочу поінформувати і прокуратуру, і поліцію, і всіх тих, хто фабрикував цю справу, про те, що ця вулиця зроблена найдешевше в Україні. Жодна громада не може представити більш дешевого проєкту, ніж зробили ми», — наголосив політик.

Він зауважив, що за багато років методи опонентів «Нових Облич» не змінилися. «Дуже жаль, що наші опоненти не знаходять інших аргументів, щоб достукатися до людей, інших інструментів, ніж просто платити кошти правоохоронцям, які б тикали мені підозри», — констатував Карплюк.

За його словами, мета таких кроків — завадити йому брати активну участь у виборчій кампанії. «Їх завдання просте — обрати мені міру запобіжного заходу «домашній арешт», щоб я сидів вдома і не міг проводити зустрічі з виборцями», — відзначив Володимир Карплюк.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама