Володимир Карплюк: У політичній боротьбі проти Ірпінської міськради прокуратура пішла ва-банк

photoeditorsdk-export-2019-11-12T090106.443

Керівник Києво-Святошинської місцевої прокуратури Юрій Дмитрунь, який, використовуючи своє службове становище, бере участь у політичній боротьбі проти міської влади Ірпеня (Київська область), доручив Ірпінській прокуратурі в найближчі дні оголосити підозри низці депутатів і працівників міськради. Про це сьогодні, 4 грудня, заявив голова Інвестиційної ради Ірпеня, лідер партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк.

«Після того, як Генеральний прокурор України повідомив офіційним листом, що діяльність Києво-Святошинського місцевого прокурора Юрія Дмитруня перевіряє прокуратура Київщини та Генінспекція ГПУ, Дмитрунь розпочав атаку на депутатів та працівників Ірпінської міської ради. Після такої заяви Генпрокурора Дмитрунь вирішив піти ва-банк і дав команду Ірпінській прокуратурі оголосити найближчими днями підозри десятку працівників Ірпінської міськради, депутатам, чиновникам і всім, хто хоч якось підтримував чи підтримує Карплюка та партію “Нові обличчя”», – зазначив політик на своїй сторінці у фейсбуці.

«Маємо справу з тиском на місцеве самоврядування та використанням Дмитрунем службового становища у політичній боротьбі в інтересах наших опонентів та забудовників, які, за інформацією ЗМІ, видають Дмитруню щомісячну тіньову зарплату… Забудовники-неплатники вирішили помститися міській раді руками прокуратури», – вважає Карплюк.

За його словами, «Ірпінська міська рада наступила на хвіст забудовникам, які не сплачують до бюджету міста пайову участь на розвиток інфраструктури». «Загальна сума несплаченої пайової – понад 13 000 000 гривень! Значну частину цих коштів юристи міської ради через суди зобов’язали забудовників сплатити до бюджету. Це в десятки разів більший фінансово-правовий результат, ніж в Ірпінської прокуратури за кілька років», – наголосив голова Інвестради Ірпеня.

Він висловив сподівання, що внаслідок реформи, розпочатої Генпрокурором, «невдовзі негідників виженуть з оновленої прокуратури».

«Команда партії “Нові обличчя” захистить себе в судах, а от Дмитруню доведеться відповідати за політичний тиск перед керівництвом ГПУ та народом. Народ бачить чіткі результати роботи Ірпеня, але не бачить жодного результату районної прокуратури. Вирімо в реформу прокуратури і чекаємо на лаві підсудних Дмитруня та його виконавців. Бо так у правовій державі не може бути. І не буде», – підкреслив Володимир Карплюк.

НОВИНИ

Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги відзначив четвертий день народження

Сьогодні, 09:08

Детальніше
«ПО СУТІ»: «Добробат»

24 вер 20:53

Детальніше
Карплюк відзвітував про залучення Фондом відновлення Ірпеня будівельних матеріалів для ремонту будинків

23 вер 20:39

Детальніше
Проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентували на Європейському форумі сталих міст

23 вер 18:12

Детальніше
Компанія «Ваш фундамент» передала 22 тонни цегли у Фонд відновлення Ірпеня (відео)

23 вер 16:48

Детальніше
Компанія «Міністерство дверей» передала Фонду відновлення Ірпеня 86 комплектів дверей (відео)

23 вер 15:36

Детальніше
Поліція розшукує свідків розстрілу окупантами цивільної автоколони в Ірпені

23 вер 14:57

Детальніше
Працівники Бучанського військкомату отримали медалі «За заслуги перед містом Ірпінь» (фото)

23 вер 12:41

Детальніше
Всі новини