Реклама

Володимир Карплюк: В Ірпеня є історія п’яти років реальних справ, і її дуже важко перекреслити (відео)

Photoeditorsdk Export (15)

Ірпінські виборці не повірять словам опонентів Володимира Карплюка і «Нових Облич», оскільки є п’ятирічна історія реальних конкретних справ цієї команди, спрямованих на розвиток міста. Про це Карплюк заявив у відеозверненні, опублікованому на його фейсбук-сторінці й телеграм-каналі.

«Дуже прикольно бачити десятки кандидатів, які виступають проти Володимира Карплюка, і дивитися, як учорашні друзі сьогодні, пробуючи сісти на якесь певне електоральне поле, іноді навіть трохи переходять межу. Але я скажу вам так: хлопці й дівчата, язиками міста не робляться, язиками дороги не будуються, язиками вулиці не прибираються; і скільки б ви цими язиками не мололи дурниць ірпінському виборцю, він вам усе одно не повірить. Тому що є в Ірпеня історія п’яти останніх років реальних конкретних справ і чітких дій, і дуже важко вашими язиками розповісти щось інше й перекреслити факт цих п’яти років», — наголосив політик.

Він побажав усім «удачі на виборах, зберігати здоровий глузд і не переходити межу». «Пам’ятайте, що після виборів обов’язково доведеться дивитися одне одному в очі», — зауважив Володимир Карплюк.  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама