Володимир Карплюк заявив про підготовку низки провокацій проти нього

66393 N

Кандидат у народні депутати України, лідер партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк заявив про підготовку політичними опонентами низки провокацій проти нього. Про це йдеться у відеозверненні політика, опублікованому на його сторінці у Facebook.

«Термінове повідомлення для виборців 95-го виборчого округу. Зі штабу опонентів нам надали інформацію про те, що готуються провокації проти кандидата Карплюка. Зокрема, це роздача пайків із простроченими продуктами малозабезпеченим людям. Там мають бути тухлі яйця, зіпсовані консерви. Прошу всіх свідомих громадян інформувати, якщо ви будете виявляти такі речі», – сказав Володимир Карплюк.

Крім того, за його словами, провокатори збирають людей, обіцяючи, що Карплюк роздаватиме їм по тисячі гривень. «Само собою, на ці зустрічі ніхто не приходить. Таким чином, з’являється хвиля негативу проти кандидата. Це теж є провокацією, і також просимо про це повідомляти», – зазначив лідер «Нових облич».

Він також заявив, що в найближчий період очікуються спрямовані проти нього телепередачі й «десятки тонн негативного матеріалу, який уже заполонив виборчий округ – уже десятками й сотнями тисяч це розповсюджується по скриньках».

«Надіюся, що здоровий глузд переможе», – резюмував Карплюк. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300