Володимир Карплюк заявив про погрози на свою адресу

Кандидат у народні депутати по 95-му виборчому округу Володимир Карплюк заявив про погрози стосовно нього та його команди. Йдеться про публікацію та відео у Facebook від кандидата в цьому ж окрузі Сергія Возного.

Сергій Возний (на відео):
«Володя… чекай, друже».

Карплюк – єдиний кандидат по 95-му округу з іменем Володимир, тому вважає, що це звернення стосується саме його. За фактом погроз Володимир Карплюк написав заяву до Національної поліції.

Олександр Распопов, начальник сектору реагування патрульної поліції:
«Заява буде зареєстрована, надалі даний матеріал буде розписаний і вирішене питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань».

За словами Володимира Карплюка, погрози стосовно нього та його команди він отримує вже не вперше.

Володимир Карплюк, кандидат у народні депутати України:
«Це не перший раз. Системно за агітаторами, які працюють у нашій команді, їздять якісь люди (в нас є навіть відеозаписи з цього приводу), забирають матеріал чи просто погрожують, що «якщо ви будете розповсюджувати інформацію про Карплюка, то ми вас тут…», і т.д., і т.д. Усе це відбувається вже не перший день, і звичайно, що це все просто елементарно набридає. Звичайно, що нам не страшно абсолютно, але хочеться, щоби ті люди, які так роблять, несли за це відповідальність».  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!