Володимир Карплюк закликає підтримати в суді керуючого справами Ірпінського міськвиконкому

photoeditorsdk-export - 2020-01-28T104704.361

Лідер партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк закликав громадськість прийти сьогодні, 28 січня, о 12.00 до Ірпінського міського суду (Київська область), де розглядатиметься клопотання прокуратури Ірпеня про обрання запобіжного заходу щодо керуючого справами виконкому Ірпінської міськради Дмитра Негреші. Про це йдеться в заяві Карплюка, опублікованій на його сторінці в соцмережі.

«Це чергова справа, сфабрикована прокуратурою Ірпеня проти команди партії “Нові обличчя”. Дмитро Негреша скористався 63 статтею Конституції України, яка гарантує йому право не давати свідчення проти себе. Прокуратура Ірпеня вирішила за це засудити Дмитра, порушуючи його конституційні права та здійснюючи тиск на нього, як свідка. Запрошую всіх бажаючих підтримати Дмитра Негрешу сьогодні о 12.00 в Ірпінському суді», – зазначив Володимир Карплюк.

«Правда переможе, і вже невдовзі ми прийдемо на суд, який розглядатиме зловживання організованої злочинної групи прокурорів, яку очолює Києво-Святошинський місцевий прокурор Юрій Дмитрунь, якого активісти вже давно прозвали “найбагатший прокурор України” та “квартирний прокурор”», – додав лідер «Нових облич».

Нагадаємо, розгляд клопотання прокуратури з приводу обрання запобіжного заходу щодо Дмитра Негреші був призначений на 24 січня, однак суддя взяла самовідвід.

У той же день суд відмовив прокуратурі в задоволенні аналогічного клопотання стосовно начальника юридичного відділу Ірпінської міської ради Оксани Залужняк.

На фото Дмитро Негреша