Вулицю Варшавську в Ірпені оновлять до кінця травня (відео)

В Ірпені триває капітальний ремонт вулиці Варшавської. Це одна з найдовших вулиць міста. Її протяжність – майже чотири кілометри. Частину відремонтували минулого року, тепер узялися за ділянку між вулицею 74-ї Стрілецької дивізії та Ветеранів Афганістану.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Ми в цьому році до кінця доробляємо вулицю 74-ї Стрілецької дивізії. Ветеранів Афганістану – це вулиця паралельна, вона в нормальному стані. Але між цими вулицями – вулиця Варшавська, і вона в геть поганому стані – 40 років вона не мала ремонту, не було ніколи тротуару. І щоб ці лінії з’єднати, взялися її робити – це логічно».

Вулицю збираються заасфальтувати й прокласти тротуари. Але перед цим міняють старі підземні комунікації, яким уже більше ніж пів століття.

Олександр Маркушин:
«Буде зроблено нове водопостачання з перепідключенням мешканців, і, звичайно, буде прокладена зливова каналізація, щоб відвести воду, аби в людей не було цих калюж».

Зараз ведеться активна підготовка до прокладання нових труб і зливової каналізації. Майстри кажуть, що цей процес надовго не затягнеться – є необхідна техніка, й є матеріали. Головне, щоб не підвела погода. І вже до кінця травня планують завершити весь обсяг робіт. Але на цьому ремонти не завершаться.

Олександр Маркушин:
«У нас основний удар буде на прибудинкові території, на тротуарні зони – там, де не було тротуару чи частково його не було. Ми обов’язково вже зараз це робимо, щоб люди в нашому місті безпечно ходили не по дорозі, а по тротуару».