Вибухи й тремтіння вікон: Маркушин розповів, як розпочався для ірпінців День Державності

Photoeditorsdk Export

День Української Державності, який сьогодні вперше відзначається в Україні, для жителів Ірпінської громади розпочався під звуки вибухів. Про це написав на своїй сторінці у фейсбуці мер Ірпеня Олександр Маркушин.   

«Коли минулого року Президент оголосив 28 липня Днем Української Державності, ми вже тоді усвідомлювали навислу над Україною загрозу. Але ніхто й подумати не міг, що цей день ми зустрічатимемо у стані активної, жорстокої, цинічної війни, розв’язаної проти нас північним сусідом. Мешканці Ірпінської громади зустріли світанок з тривогою і страхом. Чули вибухи і тремтіння вікон в їхніх оселях. Щодня вони моляться, щоб не повторилося те, що їм довелося пережити у березні. А ще щодня моляться за Україну, за наш народ і нашу націю», – зазначив міський голова.

За його словами, сьогоднішній день – «не для того, щоб святкувати; він для того, щоб ми вкотре усвідомили хто ми є, звідки, де наше коріння, ким були наші предки і що вони нам заповіли».

«Зрозумівши це, ми станемо ще сильніші, і ще завзятіше знищуватимемо ворога, який по-варварському вдерся на нашу землю. Наша держава була, є і буде. А країні-агресору, яка здатна лише привласнювати, красти, грабувати, ґвалтувати і вбивати, не світить нічого хорошого. Це ми вже знаємо точно!» – підкреслив Олександр Маркушин.   

Нагадаємо, сьогодні близько 5-ї години ранку окупанти завдали ракетного удару по Вишгородському району Київщини.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300