Вихованці ІЛІТу — переможці та призери обласних олімпіад з фізики та математики
14 Feb 20:03, 2024
Вихованці Ірпінського ліцею інноваційних технологій стали призерами обласних олімпіад з фізики та математики. Про це повідомила заступниця мера Ірпеня Юлія Устич.
Перемогу на обласній олімпіаді з фізики здобув Микита Колесніченко, учень 10 класу. ІІІ місце зайняла Ганна Дрозд, учениця 9 класу. Учнів підготувала учителька фізики Дмитренко Н.В.
І місце на обласній олімпіаді з математики виборов Кіріл Топал, учень 10 класу. ІІІ місце зайняла Кіра Коцько, учениця 11 класу. Учнів підготувала учителька математики Коник Р.В.
![Photo 2024 02 14 18 38 03](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-14_18-38-03-1024x768.jpg)
«Пишаємося обдарованими учнями та професійними педагогами нашої громади. Бажаємо перемоги у наступному Всеукраїнському етапі олімпіади. Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатися», — зазначила Юлія Устич.
Нагадаємо, ірпінські школярі стали призерами обласної учнівської олімпіади з польської мови та літератури. ІІ місце — Софія Кісельова, учениця 10 класу Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» ім. З. Алієвої. ІІІ місце — Майя Корабель, учениця 9 класу Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» ім. З. Алієвої.