Реклама
1

Викладачі та вихованці Ірпінської школи мистецтв збирають на дрон для Нацгвардії (відео)

«Разом з тобою пройду крізь гармати та дим. Земле моя, ти ніколи не станеш землею чужих». Ці слова і музику написала викладачка Ірпінської школи мистецтв Ірина Чуприна.

Пісня вперше пролунала на благодійному концерті на підтримку батальйону бригади Нацгвардії, у якій служить її чоловік. Він із першого дня повномасштабного вторгнення захищав Ірпінь від окупантів. А коли місто звільнили, пішов на передову. Зараз для виконання бойового завдання його бригаді вкрай необхідний квадрокоптер. Тому жінка оголосила про збір.

Ірина Чуприна, викладачка Ірпінської школи мистецтв імені Михайла Вериківського:

«У них було багато загиблих і поранених, вони втратили техніку. І чоловік звернувся із проханням шукати волонтерів, кого зможу. Хтось 5 тисяч, хто скільки може, але головне, що ми об’єдналися. Я відчула таку єдність, непереможну силу. Що люди — небайдужі, люди вірять до останнього».

Від 27 липня Ірині вдалося зібрати 92 тисячі гривень. Але вартість квадрокоптера – 200. Тому її підтримали колеги і вихованці та влаштували великий благодійний захід.

Наталія Дидикіна, директорка Ірпінської школи мистецтв імені Михайла Вериківського:

«Викладачі, звичайно, відгукнулися, хто не у від’їзді сказали, що завжди у формі, тільки скажіть, скільки часу. У нас навіть були викладачі які сказали, що можуть сольно зробити концерт. Але ми вирішили зробити спільний, щоб це були і учні, і викладачі».

Марія, вихованка Ірпінської школи мистецтв імені Михайла Вериківського:

«Я нещодавно приїхала з Англії і там я майже не виступала, тому для мене це – велика радість витупати в моїй музичній школі. Я десь півтора роки не співала і я дуже рада тут бути зараз».

Послухати і задонатити прийшли чимало містян.  

Інна, мешканка Ірпеня:

«Дуже цікаво і зворушливо. Звичайно, ми завжди донатимо, щоб наша країна вижила і перемогла. Вболіваємо за наших захисників».

Юлія, мешканка Ірпеня:

«Ми донатили, тому що потрібно допомагати армії. Тому що кожен з нас наближає перемогу, як може. І тільки наші спільні дії наблизять нас і нарешті перемога буде за Україною».

Під час концерту скринька поступово наповнювалася грошима.

Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР:

«Ми розуміємо, що не вклавши жодної гривні у концерт, ми можемо отримати кошти на цей дрон і, які би вони не були: тисяча, дві, п’ять чи десять – все одно це буде ще один крок для того, щоб придбати цей необхідний дрон і для того, щоб наша перемога настала на хвилини раніше».

За вечір вдалося зібрати 13 143 гривні. Для придбання квадрокоптеру необхідно ще 95. А часу обмаль.

Олександра Страдецька, журналістка:

«Дорогі глядачі, просимо і вас підтримати цей збір та допомогти захиснику з Ірпеня та його батальйону ще на крок наблизитися до нашої перемоги. Давайте разом покажемо, що у воїнів, які не сплять ночами заради наших спокійних ранків, є надійний тил!».

Реквізити на збір:

Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/8nRgu6KFaJ

Номер картки банки: 5375 4112 0798 5420

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама