Вишнева міська рада шукає директора Палацу культури та мистецтв

Палац культури

Виконавчий комітет Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Палац культури і мистецтв».

У повідомленні Вишневої міської ради зазначені вимоги до кандидатів. Серед них — відповідна вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3 років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім, і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі у конкурсі до Виконкому ВМР необхідно подати наступні документи:

·       заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

·       автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

·       копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

·       два рекомендаційні листи довільної форми;

·       мотиваційний лист довільної форми.

Кандидати можуть надати інші документи, які, на їхню думку, підтверджують професійні чи моральні якості. Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Виконавчого комітету.

Зокрема, документи приймають за адресою: 08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29, каб. №5 загальний відділ Виконавчого комітету Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області.

 Електронна адреса (e-mail): [email protected]

Довідки за телефоном: +380 (4598) 5-37-98

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300