Реклама

Вийшов новий випуск програми Володимира Карплюка «Це бізнес, Ірпінь!» (відео)

Photoeditorsdk Export 2021 09 20t174727.886

Вийшов новий випуск авторської програми голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка «Це бізнес, Ірпінь!». Героєм випуску став представник будівельного бізнесу Валерій Красноленський.

«Говорячи про підприємництво у Приірпінні, неможливо не говорити про будівельний бізнес. Це – один із найважливіших напрямків, який приносить наповнення до місцевого бюджету та дозволяє громадам розвиватися. Валерій Красноленський – людина із величезним досвідом у цій сфері. Для мене він є найкращим прикладом мудрого управлінця, який поважає своїх клієнтів, свій колектив, своїх колег і успішно веде свою справу вже майже 20 років. Про ЖК «Grand Villas», ЖК «Grand Comfort», готельно-ресторанний комплекс «Шкіпер» дивіться і слухайте у черговому випуску програми «Це бізнес, Ірпінь!» з Валерієм Красноленським», – зазначив Володимир Карплюк на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, попередні випуски програми «Це бізнес, Ірпінь!» були присвячені СЕО компанії «Ecosoft» Андрієві Мітченку та власниці кав’ярні «Франс.уа» й ресторану «Resto Presto» Марті Заваровій.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама