Реклама

Women Deliver-2019: очільниця Ірпеня представляє Україну на найбільшому жіночому форумі світу

Попсуй1

Анастасія Попсуй, в.о. Ірпінського міського голови, стала єдиною учасницею від України на найбільшій жіночій конференції світу Women Deliver-2019, яка проходить цими днями у канадському місті Ванкувер. Анастасія Попсуй виступає спікером форуму та ділиться з представницями світової спільноти власним досвідом місцевого управління.

Про це вона написала у своєму фейсбуці.

«Близько 9000 учасниць зі 165 країн світу зібралися на найбільшій жіночій конференції планети у Ванкувері (Канада). Захід відбувається за підтримки Канадського Уряду, за участі легендарного Прем`єр-міністра Канади Джастіна Трюдо. Світові лідерки ділитимуться формулами успіху та посилення ролі жінки в усіх сферах життя. Про успіх, глобальні тренди, здоров`я та перемоги — говоритимуть найвпливовіші жінки світу.
Дякую Уряду Канади за запрошення та фінансування, Федерації Канадських Муніципалітетів та Асоціації міст України за делегування мене від України. Мені пощастило бути і учасницею, і спікеркою. Можна вільно тиснути руки і спілкуватися з міністрами, мерами, депутатами, експертами. Сподіваюся, що наступного разу українок тут буде більше, ніж одна», — написала Анастасія Попсуй та запевнила, що українські жінки – найкращі.

Як відомо, Women Deliver-2019 – глобальний жіночій форум, який збирає активних та успішних жінок з усього світу. Мета форуму – посилення ролі жінки в усіх сферах життя. Цього року захід проходить з 3 по 6 червня у Ванкувері (Канада).

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама