Як рятувальники Київщини змагалися за звання найшвидших і найсильніших (відео)

На стадіоні ДСНС у Вишневому по-справжньому гаряче, і зовсім не через спеку. Тут на швидкість і силу змагаються найкращі пожежники з усієї Київщини. Серед 13 команд – і рятувальники з Приірпіння. Усі як один – у піднесеному настрої. Кажуть – налаштовані рішуче, а там як піде.

Дмитро Чичка, начальник ДПРЧ-36 (Ірпінь):
«Звичайно ж, налаштовуємося на перемогу в цих змаганнях, тому що як без перемоги? Ми до цього готувалися, тому я сподіваюся, що десь у верхах будемо».

Олексій Крижанівський, начальник ДПРЧ-35 (Буча):
«Настроєні на позитивний результат. Загалом, команда вся готова».

Уже четвертий рік поспіль напередодні Дня рятувальника пожежники демонструють свою мужність, спритність та витривалість. Підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху, 400-метрова пожежна естафета з перешкодами, бойове розгортання пожежного рукава. Сьогодні це просто конкурси, а в щоденній роботі пожежників – першочергові навички.

Василь Слободяник, начальник Головного управління ДСНС України у Київській області:
«Мені хотілося зробити людям свято, тому що вони заслуговують на це. Вони щодня ризикують життям, коли йдуть на службу. Наче б то все вдається».

Василь Володін, голова Київської облдержадміністрації:
«Велике, я вважаю, свято – День рятувальника. Тому що кожне життя, кожна хвилина нашого життя насправді залежить від цих людей, від їхньої якісної роботи. Я можу тільки подякувати нашим рятувальникам, привітати їх і побажати їм, щоб вони й надалі так само гідно й належно виконували свої обов’язки».

Драйвова та екстремальна атмосфера захопила і гостей, і учасників змагань. Ось так сміливо, без страховки, рятувальник із Ірпеня одним із перших піднімався по драбині. Команда з Фастова відчайдушно випереджала на смузі перешкод. За ними з захопленням спостерігали глядачі.

Дар’я, мешканка Вишневого:
«Робота рятувальника доволі складна, важка, цікава й небезпечна. І я дуже поважаю тих людей, які займаються цим. Бо так кожен раз ризикувати своїм життям заради когось – це неймовірно!»

За підсумками змагань цього року найвправнішими стали пожежники з Вишгорода, друге місце посіла команда з Білої Церкви, а бронзу цього дня отримали рятувальники з Головного управління.

Андрій Фіялко, майстер спорту, начальник ДПРЧ-39 (Вишгородський р-н, с. Нова Петрівка):
«Стали вже другий раз переможцями – Вишгородський район. Це показує нашу підготовку в підрозділах, у нашого керівництва і віддачу кожного».

Роман Бобенко, старший лейтенант ДПРЧ-36 (Ірпінь):
«У подальшому що? Будемо також над цим усім працювати, добиватися кращих результатів. А так загалом отримали задоволення від сьогоднішнього дня. Усе нормально, настрій хороший».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!