В Ірпені пройшов обласний форум, присвячений якості харчування в закладах освіти (фото)

79432187_2628997377386768_6137806925124861952_o

Харчування в навчальних закладах Київщини стало темою обласного партнерського форуму соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування — здорова дитина. Healthy Food: Healthy Child», який відбувся сьогодні, 18 грудня, в Університеті Державної фіскальної служби України в Ірпені.

Організували зібрання Київська облдержадміністрація та її департамент освіти і науки. Захід був покликаний посприяти реалізації державної політики щодо створення в закладах освіти середовища, безпечного для життя і здоров’я дитини, запровадження нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування.

У форумі взяли участь голова КОДА Олексій Чернишов, голова обласної ради Микола Стариченко, в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов, заступниця мера Ірпеня Юлія Устич, керівники інших органів місцевого самоврядування та управління освітою, представники міністерств, Державної служби якості освіти, Держпродспоживслужби, міжнародних організацій, освітніх закладів і наукових установ, профільні експерти, постачальники продуктів та техніки.

У рамках форуму відбулися численні виставки й презентації. Зокрема, була представлена продукція вітчизняних виробників харчової промисловості та нове меню, розроблене фахівцями закладів професійної й професійно-технічної освіти області. Присутні також оглянули сучасне технологічне обладнання, посуд та інвентар провідних європейських виробників, що використовуватимуться в навчальних закладах.

Як заявив Олексій Чернишов, питання якісного харчування дітей буде одним із ключових напрямів діяльності Київської облдержадміністрації наступного року. За його словами, найближчим часом Кабінет Міністрів має визначити перелік харчових продуктів, не рекомендованих для реалізації у закладах освіти, і місцеві керівники повинні не допустити появи таких продуктів у навчальних установах.

Окрім якісті харчів, йшлося й про спектр суміжних проблем, характерних для шкіл області: говорили про стан приміщень їдалень, харчоблоків, внутрішніх санвузлів, про необхідність систематичного навчання персоналу у сфері дитячого харчування.

«За останні роки в Ірпені дитячому харчування приділяється багато уваги. Частково вже закупили нову техніку, розробили декілька видів меню для дітей, запровадили можливість онлайн-оплати, замінили деяких постачальників продуктів. Встановили камери відеонагляду в їдальнях. Радимось щодо меню з фахівцями та батьками. Девіз нашого підприємства “Irpin Food” – “Ми за здорове харчування!”» – відзначив за результатами обговорення Андрій Літвинов.

Він додав, що «все далеко ще не ідеально, тому врахуємо всі напрацювання сьогоднішнього форуму в подальшій роботі».

При цьому в. о. мера зауважив, що це вже «третій форум обласного рівня за останній час, який пройшов у нашому чудовому місті».

Фото Олега Гриба

НОВИНИ

Благодійні організації «Child Fund», «We World» і «Жовто-Блакитні Крила» розширять допомогу ірпінцям

29 вер 20:17

Детальніше
В Ірпені почали демонтувати зруйновані рашистами будинки (відео)

29 вер 19:28

Детальніше
Маркушин обговорив із литовськими дипломатами план відбудови ірпінського дитсадка «Радість»

29 вер 18:19

Детальніше
Будівельники України обговорили шляхи допомоги Ірпеню (відео)

29 вер 17:42

Детальніше
Офіцери з Броварів подарували Ірпінській бібліотеці понад 120 книг

29 вер 16:34

Детальніше
Євгенія Антонюк: «Кожна нова адреса, де замінили вікна – це справжня перемога для громади»

29 вер 14:56

Детальніше
Фонд відновлення Ірпеня представив відеорозповідь про зруйнований будинок родини Вдовенків (відео)

29 вер 13:34

Детальніше
Благодійний фонд «Карітас» запускає на Київщині новий проєкт із проведення ремонтів пошкодженого житла

29 вер 12:03

Детальніше
Всі новини