Реклама

Японська компанія проведе в Ірпінській громаді дослідження у рамках пілотного проєкту із переробки сміття

Японська компанія проведе в Ірпінській громаді дослідження у рамках пілотного проєкту із переробки сміття

Японська компанія Padeco проведе в Ірпінській громаді дослідження у рамках пілотного проєкту із переробки сміття — URBAN RIG. З такою ініціативою до Ірпеня завітали регіональний радник Padeco Кокі Хіно та представник київського офісу компанії Володимир Гаркавий. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Padeco – міжнародна консалтингова компанія, яка уповноважена міністерством економіки Японії вибирати та аналізувати проєкти для фінансування в Україні.

«Технологію пропонують інноваційну – переробляти побутові відходи у спеціальному апараті за допомогою високотемпературного пару. На виході обіцяють корисну у промисловості сировину і суттєве зменщення об’єму відходів. Органіку перетворюватимуть на вугілля, пластик на нафтопродукти», — повідомив Олександр Маркушин.

photo_2023-10-18_20-52-02

Він також підкреслив, що крім побутового сміття, ця технологія може допомогти й з переробленням і зменшенням об’єму будівельних відходів, зокрема, бетону.

«Нам це дуже потрібно — після руйнувань, які завдали Ірпінській громаді російські окупанти, маємо великий об’єм будівельних відходів. Зараз вони здебільшого вивезені на різні звалища, та це рішення тимчасове. Для того, щоб не шкодити довкіллю маємо залучати новітні практики у переробленні сміття в Ірпінській громаді. Дякую японським партнерам за увагу та сподіваюсь на довгу плідну співпрацю!», — додав мер міста.

Для того, щоб зрозуміти, чи підходить ця технологія для наших реалій дослідникам потрібно 3 місяці. Якщо все пройде вдало та уряд Японії виділить фінансування – Ірпінська громада вже весною зможе отримати перші пробні машини для очищення навколишнього середовища.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Судитимуть російського десантника, який розстріляв сімʼю з малолітніми дітьми в Бучі

Сьогодні, 17:18

Детальніше
«Друга Ріка» передала ще 200 FPV-дронів для ЗСУ в рамках благодійного туру «Нескорені»

Сьогодні, 16:18

Детальніше
У мера Ірпеня Олександра Маркушина з'явився новий радник за 66 тисяч грн на місяць

Сьогодні, 15:21

Детальніше
В ірпінському мікрорайоні Романівка демонтують понівечений Будинок культури

Сьогодні, 12:54

Детальніше
"Нічого не міняється. Знову нараховуються зарплати по 100, 150, 200 тисяч, при цьому на ЗСУ ми виділяємо ганебні 5 млн" — Андрій Літвинов

Сьогодні, 12:51

Детальніше
6,5 млн грн на зарплати чиновників виконкому Ірпінської міськради у червні — рекорд за 2024 рік

Сьогодні, 12:47

Детальніше
Ірпінців запрошують долучитися до плетіння сіток для ЗСУ

Сьогодні, 11:23

Детальніше
Поліція Київщини розшукує 15-річну Софію Морозову та 14-річну Діану Лизлову з Ірпеня

Сьогодні, 11:21

Детальніше
Всі новини