Ярослав Амосов став Почесним громадянином Ірпеня

Photo 2023 04 06 10 39 43

Всесвітньовідомому спортсменові Ярославу Амосову присвоїли звання Почесного громадянина Ірпеня. Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні сесії міськради.

«Ярослав Амосов народився в Ірпені, виріс тут і прославляє рідне місто на всіх континентах. А з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну наш чемпіон без роздумів вступив у лави територіальної оборони і безстрашно захищав Ірпінь! Щиро дякую всім, хто підтримав мою ініціативу присвоїти Ярославу Амосову це звання. Я вважаю він абсолютно достойний бути Почесним громадянином Ірпеня!», — написав Ірпінський міський голова Олександр Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

Ярослав Амосов – всесвітньовідомий самбіст та боєць змішаного стилю, заслужений майстер спорту, багаторазовий переможець чемпіонатів Європи та світу, чинний чемпіон організації Bellator MMA у напівсередній вазі. У Bellator Ярослав Амосов провів 27 боїв і не програв жодного разу.

Нагадаємо, Ярослав Амосов є медіаамбасадором у відбудові Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи, яка сильно постраждала під час бойових дій у місті.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300